Transport produktów i towarów mrożonych w temperaturze kontrolowanej - greenyard.group
for a healthier future
S Greenyard_gdansk Tama 2
Transport produktów mrożonych
Potrzebujesz zorganizowania transportu mrożonek i innych produktów w warunkach kontrolowanych? Greenyard Logistics Poland zapewnia zaplecze logistyczne dla przewozu ładunków wymagających przewożenia w niskich temperaturach. Wieloletnie bardzo duże doświadczenie, zaufani dostawcy i międzynarodowe kanały przesyłu pozwala nam zaproponować usługi transportowe na najwyższym poziomie. Wybierz Greenyard Logistics Poland!
Transport mrożonek w Greenyard Logistics Poland
Usługi przewozu artykułów spożywczych w warunkach kontrolowanych traktujemy priorytetowo. Wszystko zaczyna się od analizy Twoich potrzeb i spełnienia wymagań, które stawiasz. Jesteśmy nie tylko pośrednikiem, ale też dystrybutorem mrożonek oraz spożywczych artykułów chłodzonych. Ogromne zaplecze magazynowe w ważnych miastach Polski (Gdańsk, Poznań, Warszawa) pozwala realizować transport mrożonek niemal natychmiast.

Nasz własny system WMS jest przystosowany do zarządzania produktami spożywczymi wszystkich kategorii. To oznacza możliwość zapewnienia spójności z oczekiwaniami klientów i optymalizację procesu magazynowania oraz transportu produktów mrożonych do miejsc docelowych. Prowadzimy również działalność portową w Gdańsku, gdzie mamy specjalnie wyznaczony Sanitarny Punkt Graniczny oraz magazyn celny. Całość uzupełnia spora nowoczesna flota pojazdów, które są przystosowane do przewożenia kontenerów chłodniczych i mroźni.
S Dąbrówka mag in2
Zasady transportu w temperaturze kontrolowanej
1.1 ZW_cut.jpg
Sposoby transportu produktów mrożonych
2.1 magazynowanie3_cut.jpg
Flota niezbędna do transportu produktów mrożonych
3.1 containers
Transport chłodniczy a przewożenie mrożonek
Transport chłodniczy krajowy i międzynarodowy
Poznaj możliwości transportu mrożonek w Greenyard Logistics Poland
Nasze doświadczenie pomoże Ci osiągnąć sukces!
Rozbudowana sieć kontaktów, współpraca z najlepszymi producentami i plantatorami oraz duża nowoczesna flota pojazdów pomogą zapewnić sukces Twojej firmie. W swojej działalności koncentrujemy się nie tylko na wykonaniu zadania, ale przede wszystkim na ludziach. Rozwijamy relacje z najlepszymi, co przekłada się na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających konsumentów. Możemy stać się Twoim partnerem w systemie 3PL i wspólnie pracować nad sukcesem rynkowym Twojej firmy. Dzięki zdrowej żywności pochodzenia roślinnego oferujemy konsumentom w Polsce i na świecie produkty spełniające standardy żywieniowe. Dbamy o jakość upraw, dzięki współpracy z lokalnymi plantatorami.

Aby się o tym przekonać, wystarczy, że skorzystasz z możliwości kontaktu. Nasz dział Obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji, gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb Twoich klientów. Sprawdź, jak wiele możesz zyskać, współpracując z nami! Zapraszamy już dziś!