Magazynowanie mrożonek - greenyard.group
for a healthier future
S magazyn mroż ZW

Magazynowanie mrożonek

Dostęp do warzyw i owoców poza sezonem zbioru jest możliwy dzięki odpowiednim warunkom magazynowania. Od wieków aż do teraz mrożenie stanowi jeden z najlepszych sposobów przechowywania świeżej i przetworzonej żywności. Zachowują smak, kolor i wartości odżywcze. Przekonaj się, jak w Greenayrd Logistics Poland podchodzimy do magazynowania i transportu mrożonek!

Najważniejsze zasady magazynowania mrożonek
Utrzymanie świeżości, jakości i zapobieganie namnażaniu się drobnoustrojów to najważniejsze założenia procesu mrożenia.
Frozen fruit
gyfrozen_peas
Magazyn chłodniczy a magazyn mroźniczy

W działalności naszej firmy koncentrujemy się głównie na asortymencie roślinnym, warzywach i owocach przechowywanych w warunkach mroźniczych i chłodniczych. Do zapewnienia optymalnych warunków są potrzebne więc dwa typy powierzchni – magazyn chłodniczy oraz magazyn mroźniczy. Czym się charakteryzują?
Rozpocznij współpracę z Greenyard Logistics Poland!
Oczekujesz najwyższej jakości usług, szybkiej realizacji zamówień i kompleksowej obsługi mrożonych towarów? Poprowadzimy Twoją logistykę według zasad systemu 3PL i odciążymy Cię w procesie przyjęcia towaru, mrożenia, magazynowania i spedycji. Teraz możesz zyskać jeszcze więcej z partnerem realizującym usługi dla największych koncernów na świecie. Skorzystaj z dostępnych form kontaktu i poznaj całą ofertę już dziś!