Transport żywności, produktów spożywczych - greenyard.group
for a healthier future
4.1
Transport żywności
Krajowy i międzynarodowy transport żywności to jedna z najważniejszych usług realizowanych przez Greenyard Logistics Poland. W dobie ogromnego zapotrzebowania na wysokiej jakości produkty spożywcze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom sieci detalicznych i konsumentów zapewniając ultra świeże owoce i warzywa. Sprawdź, jakie metody stosujemy!

Jaką żywność transportuje Greenyard Logistics Poland?

Istnieje mnóstwo kategorii żywności, po które konsumenci chętnie sięgają każdego dnia. Wśród nich można wymienić:

  • nabiał,
  • sery,
  • wędliny,
  • mięso,
  • warzywa,
  • owoce,
  • zioła,
  • rośliny strączkowe,
  • mieszanki owoców i warzyw.

Prowadzony przez Greenyard Logistics Poland transport produktów spożywczych jest otwarty na wszystkie kategorie produktowe żywności. Nasz spersonalizowany system WMS jest przystosowany do zarządzania każdym typem produktu. Istnieje też możliwość współpracy z klientem, stosując jego rozwiązania systemowe. Dostęp do ogromnej powierzchni magazynowej w kluczowych obszarach Polski i rozwinięta flota pojazdów umożliwiają nam skuteczny transport żywności ultra świeżej, świeżej i mrożonej.

Aby dostarczanie artykułów spożywczych było realizowane szybko i bezpiecznie codziennie realizujemy wahadła między naszymi centrami magazynowymi. Umożliwia to błyskawiczne realizowanie zleceń na rzecz naszych klientów bez względu na ilość produktu – FTL czy LTL.

4.2 aweta
3.4 TS port RS
Co jest potrzebne do transportu produktów spożywczych?
DSC01271
Sposoby transportu spożywczego w wariancie krajowym i międzynarodowym
DSC01274
Warunki do transportu nabiału
DSC01289
Transport drogowy żywności a niezbędne pozwolenia
Świeże produkty spożywcze od Greenyard Logistics Poland
Dzięki temu, że dbamy o naszych konsumentów i stosujemy zasady transportu spożywczego, klienci mogą cieszyć się smacznymi i ultra świeżymi produktami spożywczymi każdego dnia. Twoja firma może skorzystać z naszego zaplecza logistycznego i transportu dla podniesienia jakości asortymentu i zwiększenia zysków.

Zapraszamy do skorzystania z dowolnej formy kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaproponować!