Magazyn Gdańsk, przechowywanie żywności w magazynach - greenyard.group
for a healthier future
S Greenyard_gdansk port widok z g?ry

Magazyn Gdańsk

Twoja firma planuje wynająć magazyn w Gdańsku? A może potrzebujesz partnera 3PL, który przejmie za Ciebie zadania logistyczne? W Greenyard Logistics Poland realizujemy usługi magazynowania, spedycji, transportu i dystrybucji w ramach przewozu lądowego oraz morskiego. Sprawdź możliwości, jakie otwierają przez Twoją firmą magazyny w Gdańsku!

Poznaj magazyn w Gdańsku Greenyard Logistics Poland
Naszym partnerom mamy do zaoferowania 3 centra logistyczne w kraju, w tym jedno na Pomorzu. Magazyn w Gdańsku przy ul. Kontenerowej może pochwalić się powierzchnią 1090 m2 dla produktów świeżych magazynowanych w kontrolowanej temperaturze. Posiadamy też powierzchnię 1950 m2 przy ul. Tamy Pędzichowskiej dla produktów niewymagających kontrolowanej temperatury.

Specjalizujemy się również w dostarczaniu artykułów spożywczych w formie mrożonej. Aby sprostać oczekiwaniom konsumentów mrożenie, w tym również szokowe, realizujemy w magazynach typu chłodnia w Gdańsku – na powierzchni 1430 m2 (ul. Kontenerowa) i 9620 m2 + 3 komory szokowe (110 m2) w magazynie przy ul. Tamy Pędzichowskiej. Tak rozwinięte zaplecze dla produktów mrożonych i chłodzonych pozwala nam realizować eksport i import produktów spożywczych we współpracy z największymi przedsiębiorstwami.
Dlaczego warto postawić na magazyn w Gdańsku do wynajęcia?
W Gdańsku znajduje się jedna z największych powierzchni magazynowych w Polsce, a liczba pustostanów sukcesywnie maleje. Rozwój magazynów do wynajęcia w Gdańsku widać po dużym zainteresowaniu inwestorów, którzy widzą ogromny potencjał w tym obszarze logistycznym. Kluczowe znaczenie ma oczywiście port morski, który pozwala obsługiwać połączenia międzynarodowe z krajami skandynawskimi, Niemcami, czy innymi krajami Europy i świata.

Oprócz dostępu do usług portowych magazyn chłodnia w Gdańsku na wynajem jest korzystny pod względem dostępu do głównych tras. Drogi S6, S7, A1 połączone z najważniejszymi szlakami tranzytowymi Polski umożliwiają łatwy i szybki przewóz towarów. Warto mieć na uwadze, że dostarczenie powierzchni magazynowych dla inwestorów jest w ścisłej mierze związane właśnie z dostępem do najwyższej jakości dróg i połączeń międzywojewódzkich. To pozwala rozwijać firmę i dostarczać produkty konsumentom w krótszym czasie.
Rodzaje powierzchni magazynowych w Gdańsku
Jak realizowane są usługi magazynowania w Gdańsku?
DSC00841
DSC01270
Jakie firmy inwestują w powierzchnie magazynowe w Gdańsku?
Wykorzystaj potencjał magazynów w Gdańsku!
Greenyard Logistics Poland oferuje powierzchnie magazynowe dla Twojego biznesu. Możesz wybrać magazyn chłodnia w Gdańsku lub przestrzeń dla produktów bez wymagań temperaturowych. Skorzystaj z naszych usług magazynowych i logistycznych w Gdańsku. Zapraszamy do kontaktu!