Transport warzyw i owoców świeżych, miękkich, cytrusowych w chłodni - greenyard.group
for a healthier future
2.1 magazynowanie3_cut.jpg
Transport warzyw i owoców
Przewóz owoców i warzyw w formie ultraświeżej, świeżej i mrożonej to jedne z głównych gałęzi działalności Greenyard Logistics Poland. Dla naszych partnerów biznesowych prowadzimy regularne dostawy krajowe i międzynarodowe drogami lądowymi i przeprawami morskimi. Sprawdź, jak organizujemy transport owoców i warzyw, by zapewnić ich najwyższą jakość!
gyfresh_organic_produce
Zasady transportu warzyw i owoców
gyfresh_products_vegetables
Transport warzyw i owoców w Greenyard Logistics Poland
gyfresh_products_citrus_fruit
Jak organizowany jest transport owoców cytrusowych?
Wymagania dotyczące transportu owoców w chłodni
Owoce miękkie i wymagania transportowe

Jak realizuje się transport świeżych owoców w Greenyard Logistics Poland?

S ow in zw1

Zapewnienie optymalnych warunków i najwyższej świeżości produktów to główne założenia naszej firmy. Transport świeżych owoców i warzyw prowadzimy na płaszczyźnie krajowej oraz międzynarodowej. Korzystamy przy tym z posiadanych centrów logistycznych rozlokowanych w Polsce i na świecie. Nasi partnerzy dostarczają nam wyselekcjonowane plony, dzięki czemu możemy dostarczać konsumentom produkty najwyższej jakości.

Wysiłek włożony w rozwój procesów logistycznych daje nam ogromną satysfakcję. Dążymy do zwiększania spożycia zdrowych warzyw i owoców przy jednoczesnym zbilansowanym wpływie logistyki na środowisko. Z tego powodu transport warzyw i owoców w Greenyard Logistics Poland zawsze opiera się na najwyższych standardach jakościowych.

Wybierz preferowaną formę kontaktu i sprawdź, co możemy zaoferować Twojej firmie. Specjaliści w Biurze Obsługi Klienta odpowiedzą na wszelkie pytania i z pewnością wezmą pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Zapraszamy już dziś!