Usługi transportowe Greenyard Logistics Poland - greenyard.group
for a healthier future

Usługi transportowe Greenyard Logistics Poland

Poza braniem na siebie odpowiedzialności spedycyjnej Greenyard Logistics Poland realizuje też transport krajowy i międzynarodowy. Koncentrujemy się na zapewnieniu sprawnego, bezpiecznego i efektywnego przewozu towarów od dostawcy do odbiorcy. By to zrobić, korzystamy z rozbudowanej floty własnej i współpracujemy z partnerami o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Dla naszych klientów prowadzimy transport lądowy i morski we wszystkich zakresach temperatury kontrolowanej:

Rozumiemy, jak duże znaczenie ma specjalistyczny transport lądowy w kraju i za granicą. Dlatego na terenie Polski rozwijamy centra logistyczne (Gdańsk, Warszawa, Poznań) i realizujemy codzienne wahadła między nimi. Poza tym, by zapewnić najwyższą jakość obsługi, nasz zespół zajmuje się kompleksowym zarządzaniem procesami związanymi z przemieszczaniem towarów drogą lądową i morską. Elementy tego procesu to:

Obsługa firm krajowych i międzynarodowych sprzyja rozwojowi Greenyard Logistics Poland. Na bazie współpracy z dystrybutorami na całym świecie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam zaoferować nowoczesną logistykę i usługi transportowe Twojej firmie!