Magazynowanie żywności w Greenyard Logistics Poland! - greenyard.group
for a healthier future

Magazynowanie żywności w Greenyard Logistics Poland!

W Greenyard Logistics Poland robimy wszystko, by zdrowe, wartościowe i smaczne produkty żywnościowe docierały do klientów każdego dnia. 19 z 20 największych sieci detalicznych w Europie korzysta z naszego wsparcia w ramach grupy Greenyard. Rozwinięta sieć globalna i kontakty na całym świecie sprawiają, że Greenyard Logistics Poland staje się idealnym partnerem również dla Twojej firmy.

W naszej działalności najmocniej koncentrujemy się na:

Ogromne doświadczenie logistyczne i transportowe jest poparte odpowiednimi certyfikatami i kontrolą jakości, do których można zaliczyć:

Dodatkowo nasz magazyn w Gdańsku to przestrzeń MCS (magazyn czasowego składowania). Poza tym magazyn na ul. Kontenerowej w Gdańsku jest ostatnim punktem granicznym dla Sanepidu.

Nasza sieć oparta jest na trzech centrach logistycznych w strategicznych miejscach Polski – Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Takie rozmieszczenie strategicznych miejsc magazynowych pozwala nam zaopatrywać klientów w całej Polsce i zapewniać szybki dostęp do asortymentu. Ułatwia również transport węzłami logistycznymi między naszymi centrami.